Produkty       Použitie       Referencie      O Firme

Nová podlaha za pár minút, rýchlo a jednoducho!

PVC dlažba Fortelock

rýchla a jednoduchá montáž • nemusíte nič lepiť ani zvárať • žiadna zložitá oprava pôvodného povrchu • materiál, na ktorý sa môžete spoľahnúť • podlaha naveky

Fortelock Industry

Tento druh dlažby odporúčame na miesta, ktoré sa vyznačujú vysokou záťažou, požiadavkou na odolnosť a kvalitnú a rýchlu pokládku a renováciu. Ich uplatnenie nájdeme najmä vo sfére priemyslu, kde sa veľmi často používajú. Či už ide o strojársky priemysel, farmáciu alebo sklady a expedíciu.

Dlažba Fortelock Industry je séria pre najvyššiu záťaž. Preto ju tvorí vysoko odolný homogénny materiál, 100 % PVC. Konštrukčne je navrhnutá tak, že zo spodnej strany je plná, vďaka čomu je vhodná do priestorov s vysokým bodovým alebo dynamickým zaťažením. Ide najmä o prevádzky, kde sa používa ťažká manipulačná technika (najmä vysokozdvižné alebo elektrické paletové vozíky).

PVC podlaha vyniká najmä vďaka svojou odolnosťou voči vode, protišmykovosťou, tlmením zvukov a chemickou odolnosťou.

Fortelock ECO

PVC dlažba Fortelock ECO sa vyznačuje rovnako vysoko odolnými vlastnosťami ako Fortelock Industry. Rozdielom u týchto dvoch typov dlaždíc je zloženie materiálu. Súčasťou ECO dlaždíc je okrem primárneho PVC aj zmes PVC z elektro káblov doplnená o aditíva. Recykláciou už použitého materiálu sa snažíme prispieť k ochrane životného prostredia. Podlaha Fortelock ECO je určená pre vysoké zaťaženie v priemysle, skladoch či garážach.

Použitie

Podlahové systémy Fortelock sú špeciálne PVC krytiny, ktoré sú vhodné do bytových, komerčných a priemyselných priestorov. Vďaka prepracovanému dizajnu zámkového prevedenia dlažbu oceníte najmä pre jej odolnosť voči vysokej záťaži a chemickej odolnosti, ľahkej údržbe a rýchlej jednoduchej pokládke.

Zámková dlažba Fortelock má medzinárodne uznávané certifikáty príslušných certifikačných organizácií. Aby sme vám spríjemnili čo najdlhšie používanie novej podlahy, pripravili sme pre garanciu na podlahu až 12 rokov.

Referencie

O firme

Už niekoľko rokov v spoločnosti Fortemix, s. r. o. vyrábame PVC dlažbu Fortelock a iné podlahové materiály. Naša spoločnosť je rýdzo českou spoločnosťou špecializujúcou sa na výrobu podlahových systémov, pre priemyselné celky, aj pre komerčné priestory a domácnosti.

Vďaka inovatívnemu prístupu, kvalitnému vyhotoveniu a vysoko modernej technológii výroby sú naše podlahoviny položené už na viac ako 10 000 000 m2 po celom svete. Aj vy si môžete dlažbu Fortelock kúpiť už vo väčšine krajín strednej, východnej a západnej Európy.

Naším cieľom je vaša spokojnosť. Preto nestrácame čas pri riešení vašich požiadaviek a ponúkame vám technickú pomoc, kedykoľvek ju budete potrebovať, prispôsobíme sa vášmu špecializovanému riešeniu a predovšetkým vám dodáme kvalitné výrobky, na ktoré je spoľahnutie a ktoré očakávate.

Kladieme dôraz na neustále investície do výskumu, aby podlahy boli v súlade s najnovšími poznatkami a objavmi. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť ideálny komfort, mimoriadne odolný materiál, jednoduchú pokládku a spoľahlivú podlahu.

Dôležitým faktorom pri fungovaní firmy je aj rešpekt k životnému prostrediu. Preto je všetka dlažba recyklovateľná, pri výrobe vzniká minimum odpadu a emisií. Chránime naše okolie aj pre budúce generácie.

Pre viac info. nás neváhajte kontaktovať: