O nás

Našim cieľom je byť súčasťou aj vášho autoservisu či pneuservisu. Je už iba na vás, akým spôsobom.

RÝCHLO, LACNO, KVALITNE

Firma PROSIV, s.r.o. Vám ponúka zariadenia, s ktorými budete spokojní, služby, ktoré oceníte, až keď ich budete potrebovať, ale nikdy Vám nesľúbime nič, čo by sme nedokázali splniť. Naši technici k Vám môžu prísť na servis RÝCHLO, dokážu Vám zabezpečiť služby, ktoré u Vás prevedú KVALITNE, dokonca Vám vieme zabezpečiť produkty či služby aj LACNO, ale je len na vás, ktoré 2 z týchto 3 možností si vyberiete!

Prvá Rodinná Obchodná Spoločnosť IVančík – PROSIV. Ako už z názvu našej obchodnej spoločnosti vyplýva, firma PROSIV vznikla ako rodinná firma. Avšak nevyhnutnou súčasťou zrodu každej firmy je dobrý nápad. V našom prípade sa v roku 2012 spojil dobrý nápad s myšlienkou pomôcť ľuďom v oblasti autoservisnej techniky a pretaviť naše skúsenosti do spokojnosti našich zákazníkov. História našich začiatkov a celkového zrodu skúseností nastala v roku 2012, kedy sme začali pomáhať ľuďom v našom nitrianskom regióne. Netrvalo dlho, kým sme našimi službami dokázali zastrešiť celé Slovensko a po istom čase sa dostať i za jeho hranice. Spokojnosť týchto ľudí nám dodala odvahu čoraz viac na sebe pracovať a vzdelávať sa v odbore toho, v čom sme dobrí, a to v oblasti autoservisnej techniky.

Na začiatku sme neboli obchodná spoločnosť v pravom zmysle slova…

V našom záujme bolo vždy ľuďom pomáhať, preto sme sa stali servisnou firmou. Až keď sa nám ľuďom niečo pokazí, hľadáme pomoc, hľadáme niekoho, kto nám zabezpečí opäť plynulú prevádzku zariadenia. My sa však už od začiatku snažíme byť o krok vpred a našou zásadou je nielen starostlivosť o zariadenia našich zákazníkov, ale aj udržateľnosť zariadení v dobrej kondícii, ktorou eliminujeme prípadný servis.

Údržbu zariadení zabezpečujeme realizáciou pravidelne sa opakujúcich revízií. Disponujeme tímom revíznych technikov, ktorí realizujú revízie na rôzne typy zdvíhacích, elektrických či tlakových zariadení v pravidelne sa opakujúcich intervaloch. O odbornosti našich revíznych technikov svedčí niekoľkoročná prax v odbore, na základe ktorej získali Osvedčenia, Oprávnenia a Certifikáty z Technickej inšpekcie.

Servisu predchádza inštalácia…

… a inštalácii stavebná pripravenosť. My poznáme princípy obidvoch. Pred samotnou montážou zariadenia je nevyhnutné myslieť na stavebnú pripravenosť. My dbáme na stavebnú pripravenosť, pretože práve tá hovorí o bezpečnosti Vás a vašich zamestnancov, ktorí dennodenne pracujú pod zdvíhacím zariadením.

Na úplnom začiatku našej cesty bola firma PROSIV prioritne servisná, montážna a revízna firma, ktorá dodnes spolupracuje s viacerými zvučnými dodávateľmi zdvíhacích zariadení na Slovensku (ELIT SLOVAKIA, AUTO KELLY..atď). Vďaka tomu, že externe spolupracujeme so spomínanými dodávateľskými spoločnosťami týchto zariadení už niekoľko rokov, naučili sme sa podrobnosti o zdvihákoch, keďže sme ich po celom Slovensku nainštalovali už zopár stoviek.

Naši technici sa v teréne stretli s nespočetným množstvom rôznych typov a značiek zariadení. Poznáme, a keďže sme ich aj namontovali, tak aj ovládame viacero hydraulických, mechanických a elektrických mechanizmov, na základe ktorých sme sa naučili poznať ich z pohľadu technika a následne nezaváhať pri servisnom zásahu. Záleží aj vám na bezpečnosti vás a vašich mechanikov? Dokument o stavebnej pripravenosti nájdete na stiahnutie tu.

Poradenstvo nám nie je cudzie…

Našim zákazníkom pomáhame vybrať si ten správny typ nielen zdvíhacieho zariadenia, ale aj vyvažovačky, vyzúvačky a kompresoru. Tým, že poznáme rôzne prevedenia zariadení, dokážeme Vám i potenciálnym zákazníkom poradiť, či už so samotným výberom vhodného zariadenia práve pre vaše potreby, ale aj s výberom najvhodnejšieho miesta priamo u vás na dielni.

Výberom vhodného typu zdvíhacieho zariadenia pre Vašu dielňu a vaše potreby podlieha viac parametrov. Poradíme Vám, aký zdvihák je vhodný pre vás v prípade ak ste autoservis a opravujete havarované autá, ak zdvíhate hlavne dodávky, ak robíte geometriu, prípadne ak máte nízky strop na dielni a potrebujete pomôcť s výberom zdviháku, možností poznáme veľa. Sme tu pre vás aby sme vám pomohli správne sa rozhodnúť!

V čom sme iní ako konkurencia…

Zobrali sme to možno z opačného konca, keď sme najskôr začali so servisom, inštaláciou a revíziami, ale práve to nám zabezpečuje úspech a každoročný rast. Počas niekoľkoročnej praxe sme nadobudli skúsenosti so servisom, rozširovali sme náš servisný tím technikov, ktorý sa dnes dokáže postarať o zákazníka v akomkoľvek meste na Slovensku. Našou prioritou teda bolo a aj je robiť veci poriadne, a preto teraz, keď dobre poznáme zariadenia, dozreli sme na to, aby sme Vám zabezpečili aj ich predaj.

Počas niekoľkoročných skúseností sme sa stretli s rôznymi zariadeniami, či už ide o zdvíhacie zaria¬denia, vyvažovačky, vyzúvačky alebo kompresory, preto vo väčšine prípadov dokážeme opraviť, na¬inšta¬lovať či zrevizovať aj také zariadenia, ktoré sme nenainštalovali my, ale počas niekoľkých rokov praxe sme sa s nimi mohli na dielňach stretnúť, keďže sme za ten čas spoznali široké spektrum zariadení. Tieto zariadenia preto vieme navzájom porovnať a zákazníkom odporučiť zdvihák, s ktorým budú spokoj¬ní niekoľko rokov. A práve toto nás robí výnimočnými oproti našej konkurencie, ktorá sa zaobe¬rá výlučne len svojou značkou a disponuje náhradnými dielmi len na zariadenia, ktoré sama predáva.

Je vysoko pravdepodobné, že máme náhradný diel aj na váš zdvihák…

Disponujeme viacerými náhradnými dielmi. Keďže sa špecializujeme na ser¬vis garážovej techniky, na našom sklade môžete nájsť náhradné diely na rôzne zdvíhacie zariadenia, vyvažovačky, vyzúvačky či kompresory.

Zabezpečujeme záručný i pozáručný servis.

Spolupracujeme s rôznymi dodávateľmi zdvihákov na Slovensku, ktorí nedisponujú vlastným tímom technikov a keďže držia na zariadenia svojim klientom záruku, externe pre nich vykonávame aj takéto služby. Ale, samozrejme, naše služby si môže objednať úplne každý.

V prípade našich skladových zásob však nehovoríme len o spektre náhradných dielov na jednu značku, ale práve vďaka niekoľkoročnej praxe a vďaka tomu, že sme sa v teréne stretli s rôznymi modelmi a prevedeniami, dokážeme zaobstarať náhradné diely aj na nasledovné značky:

SIVIK, ATH, AMI, LAUNCH, XT LIFT, NUSSBAUM, RAVAGLIOLI, RP-TOOLS, WEBER, GOLEMTECH, WERTHER, REMEZA, SEMAD, NORTEC, HOFMANN, OMCN, SIRIO, SNAP-ON, MAHA, CORGHI, MONO-CHROME, EVERT, FERDUS, INVENTO.

Našli ste si aj vy svoje zariadenie medzi nimi, však?

Iniciatíva, napredovanie, úspechy…

Až po niekoľkých rokoch tvrdej a poctivej práce, špinavých rúk a snahe o presadenie sa na našom trhu, sme sa začali pohrávať s myšlienkou propagovať našu spoločnosť na rôznych výstavách, špecializujúcich sa na autoservisnú techniku, s myšlienkou ukázať a ponúknuť nielen našim, ale aj novým potenciálnym zákazníkom naše produkty, a prekvapiť ich niečím kvalitným, čo môžu u nás nájsť v oblasti garážovej techniky. Absolvovali sme výstavu Autosalón v Inchebe v Bratislave, každoročne navštevujeme Autosalón Autoshow v Nitre a, dokonca, už sme mali príležitosť vystavovať naše zariadenia aj na prestížnej výstave Automechanika vo Frankfurte v Nemecku.

 

 

 

 

V Nitre sme pre vás otvorili showroom!

U nás nekúpite mačku vo vreci. Keďže sme práve dokončili prípravy nášho showroomu v Nitre, našim potenciálnym zákazníkom a záujemcom o naše zariadenia môžeme ukázať a predviesť všetko, čo ich zaujíma, a to priamo na mieste, kde máme viac prevedení rôznych zariadení. V showroome môžete nájsť hlavne pneuservisné zariadenia, ako osobné, tak i nákladné. U nás si vyvažovačky, vyzúvačky či kompresory môžete sami vyskúšať. Je pre nás dôležité, aby sme poradili zákazníkovi také zariadenie, ktoré mu bude vyhovovať či už jeho technickým prevedením a parametrami, ale aj cenou.

V showroome nájdete preto zariadenia usporiadané od základných modelov, ktoré uprednostňujú zväčša nenároční zákazníci s nižšími požiadavkami či už na sporadické používanie, prípadne hobby, ale aj zariadenia na vysokej kvalitatívnej úrovni, ktoré vyhovujú požiadavkám aj náročnejších klientov. U nás v showroome si teda môžete zariadenia na vlastnej koži vyskúšať a zistiť, ktorá kategória zariadenia Vám vyhovuje najviac či už jeho prevedením alebo cenou. Nie ste z okolia Nitry, a predsa máte záujem o osobné odskúšanie zariadenia? Napíšte nám a my Vám nájdeme naše predané zariadenie vo vašom blízkom okolí, kde si ho môžete prísť pozrieť, pričom Vám priamo zákazník, ktorý zariadenie má a nejaký čas ho používa, najlepšie povie, ako s ním je spokojný, a to je pre každého z vás najideálnejšia predstava o zhodnotení akéhokoľvek produktu.