SERVIS A NÁHRADNÉ DIELY
VIEME AKO ODSTRÁNIŤ PORUCHU AJ NA VAŠOM ZARIADENÍ V AUTOSERVISE!
Naša spoločnosť PROSIV s.r.o. sa zaoberá okrem montáže a revízií aj servisom rôznych zariadení. Máme skúsených servisných technikov, ktorí sa denne stretávajú s rôznymi poruchami na zdvíhacích či pneuservisných zariadeniach. Náš tím servisných technikov pracuje po celom Slovensku, preto radi prídeme aj do Vašej dielne! Našim cieľom je zariadenie opraviť v čo najkratšom čase k Vašej spokojnosti. Dôležité je, aby ste Vaše opravené zariadenie mohli využívať čo najskôr aj naďalej. Optimálne vybavenie servisného vozidla ako aj dostupnosť náhradných dielov na rôzne typy a značky zariadení zaistia čo najrýchlejšie odstránenie chýb. Naša spoločnosť PROSIV s.r.o. dlhodobo spolupracuje s nadnárodnými spoločnosťami zaoberajúcimi sa predajom autoservisnej techniky a náhradných dielov. Pri servise je pre nás dôležitá značka Vášho zariadenia, naši technici sa vybavia potrebným náhradným dielom presne pre Vás a chybu odstránia v čo najkratšom čase.

Servis zabezpečujeme aj na tieto značky zariadení: RP-TOOLS, LINCOS, ATH, STARLINE, LAUNCH, XT, RAVAGLIOLI, NUSSBAUM, SIVIK, GOLEMTECH, a mnoho ďalších.

Servis a náhradné diely zabezpečujeme na tieto zariadenia:

servis zdvíhacích zariadení rôznych typov, modelov, značiek a prevedení

hydraulické zdvíhacie zariadenia,

mechanické zdvíhacie zariadenia,

nožnicové zdvíhacie zariadenia,

servis pneuservisného vybavenia– vyvažovacie zariadenie, vyzúvacie zariadenia, pomocné ramená

– servis piestových kompresorov– na kompresory dodávame náhradné diely i piestový olej

Je pre nás dôležité, aby ste neboli obmedzovaní vo svojej práci! V prípade dlhotrvajúcej poruchy servisovaného kompresora Vám radi poskytneme náhradný kompresor.

Zistite viac o našom servise. Neváhajte a kontaktujte naše servisné oddelenie pomocou chat okienka v pravom dolnom rohu a my Vám zavoláme alebo sa ozvite telefonicky v čase od 8:00-16:00 na čísle +421 908 659 579